WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

wspolpraca

Oferujemy możliwość pracy w miejscu, w którym nigdy nie staniesz przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy karierą, a życiem rodzinnym.

Dzięki wykorzystywaniu w EGIDON najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stałym kontakcie, bez konieczności stawiania się w biurze o określonych porach każdego dnia. Zaoszczędzony czas i pieniądze nasi Partnerzy wykorzystują na realizację własnych pasji, rozwój osobisty czy też kontakt z rodziną. Proponujemy rolę partnera w organizacji, która nastawiona jest na współpracę i, etykę zawodową, gdzie ludzie w niej pracujący mają realny wpływ na kształt jej rozwoju. Dbamy na każdym kroku o zapewnienie jak najlepszej atmosfery w pracy, z zachowaniem najwyższych standardów etycznych.

W EGIDON istnieje przejrzysta i równa dla wszystkich ścieżka rozwoju i awansu. Nie akceptujemy nepotyzmu.

Partnerzy poprzez swoje osiągnięcia sami decydują o awansie i wysokości dochodów. Wszystko weryfikuje poziom i jakość realizowanych celów zawodowych.

Dbamy o profesjonalną komunikację wewnętrzną. Partnerzy EGIDON mają stały dostęp do Zarządu, każdy z naszych Partnerów ma realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. Potrafimy słuchać. Analizujemy wszelkie propozycje naszych Partnerów, najlepsze z nich wdrażamy skutecznie w życie.

Aby bliżej poznać zasady i warunki współpracy z EGIDON prosimy o kontakt poprzez e-mail: wspolpraca@egidon.pl

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.