SPECJALIZACJE

SPECJALIZACJE

specjalizacje

Zakres świadczonych przez nas usług dotyczy zarówno działań profilaktycznych, które w najlepszy możliwy sposób zabezpieczają interesy naszych Klientów, jak również kompleksowego doradztwa oddłużeniowego i anty-windykacyjnego. Pomagamy Polakom w kraju i za granicą w wychodzeniu z praktycznie wszystkich długów, często bez spłacania nawet złotówki na rzecz ich wierzycieli.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku europejskim, która może pochwalić się tak dużym doświadczeniem, szeroką skalą działania oraz kompleksową obsługą.

WYRÓŻNIA NAS SKUTECZNOŚĆ

W samym tylko 2015 roku pomogliśmy 551 Klientom, oddłużając ich łącznie z ponad 174 milionów złotych. Nie traktujemy jednak tych liczb, jako statystyki, a bardziej jako ludzkie historie, które dzięki naszej pomocy znalazły szczęśliwy finał.

Wiele osób uwikłanych w pętlę długów nawet nie zdaje sobie sprawy, że ich życie nie musi być naznaczone frustracją, smutkiem i lękiem. Zgłaszając się do nas, otrzymują pełną opiekę: doradztwo na każdym kroku, wsparcie merytoryczne, psychologiczne i prawne. Niesiemy pomoc nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach życiowych. Starannie zapoznajemy się z każdą sprawą. Udzielamy konsultacji, oferując w pełni dedykowane rozwiązania finansowe i prawne.

Osoby, które się do nas zgłaszają, mogą liczyć na pełną poufność i bezpieczeństwo. Cała korespondencja jest szyfrowana, a newralgiczne dane starannie chronione. Gwarantujemy naszym Klientom pełną anonimowość i poszanowanie ich prywatności.

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Temat
Miejscowość (wymagane)
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.