ODDŁUŻANIE FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

ODDŁUŻANIE FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

Życie dorosłego człowieka we współczesnym, kapitalistycznym świecie to nie lada wyzwanie. Nasza pozycja społeczna oraz status materialny praktycznie zawsze zależą od podejmowanych codziennie, często bardzo trudnych, decyzji. Każdego dnia uczestniczymy w grze, w której pojawia się coraz większe ryzyko. Drogie kredyty, mało przejrzyste przepisy, skomplikowane inwestycje…

Instytucje finansowe zapraszają nas wręcz do podbijania stawki. Są tacy, którzy wciąż pozostają w tej grze, za to inni, często z niezależnych od siebie przyczyn, przegrywają, dusząc się w zaciskającej się pętli długów. Często jest to równia pochyła. Komornicy, wierzyciele, niepokojące telefony, piętrzące się rachunki i rosnące odsetki od niespłaconych kredytów…

oddluzanie firm

Stworzona firma, która miała zapewnić godziwe życie, staje się wielkim obciążeniem. W takich sytuacjach wydaje się, że nie ma wyjścia. Nadzieję zastępuje frustracja, smutek i zwątpienie. Każdy dzień, który powinien być celebracją życia, zmienia się w prawdziwą udrękę.

Okazuje się jednak, że nawet tak trudna i wydawać by się mogło beznadziejna sytuacja może mieć swój szczęśliwy finał. Ktoś powiedział, że pieniądz rządzi światem. Być może, ale nigdy nie powinien rządzić naszym życiem. Żaden człowiek nie zasługuje na to, by żyć w strachu i poniżeniu.

EGIDON od 7 lat pomaga Polakom i mieszkańcom Unii Europejskiej skutecznie pozbywać się wszystkich długów, bez konieczności ich spłacania. Wykorzystujemy do tego rozwiązania i procedury bazujące na przyjaznych konsumentom normach prawnych, obowiązujące w Walii i Wielkiej Brytanii. Dzięki transgranicznej upadłości konsumenckiej mogą z nich z powodzeniem korzystać także obywatele innych państw, w tym Polacy.

Wychodzenie z długów to proces, który odbywa się na wielu płaszczyznach. Z jednej strony obejmuje działania prawne, z drugiej zaś, co jest dla nas równie istotne, ma też ludzki wymiar. Każdy nasz Klient może liczyć na specjalistyczne doradztwo finansowo-prawne. Dodatkowo pomagamy otrząsnąć się z traumy i rozpaczy, która dotyka osoby tonące w długach. Pomogliśmy setkom Klientów, których zobowiązania finansowe liczone były w milionach złotych.

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Temat
Miejscowość (wymagane)
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.