KULTURA NASZEJ ORGANIZACJI

KULTURA NASZEJ ORGANIZACJI

Fundamentem rozwoju gospodarczego na całym świecie są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Ludzie podejmujący ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzący firmy od pokoleń czy też przejmujący je w drodze sukcesji, borykają się z najróżniejszymi problemami. Każdego dnia pracownicy EGIDON rozwiązują ich dylematy, doradzając najskuteczniejsze rozwiązania.

Zapewniamy naszym Klientom komfortowe warunki prawne i finansowe, umożliwiając im koncentrację na rozwoju ich biznesu. W tak przyjaznych warunkach właściciel nie musi martwić się ryzykiem błędnej decyzji, oznaczającej nierzadko utratę dorobku finansowego życia.

EGIDON jest globalną firmą doradczą. Stosujemy nieszablonowe rozwiązania prawne i finansowe dodając naszym Klientom odwagi do realizacji projektów, zmieniających świat na lepsze.

Jesteśmy firmą dbającą o odpowiedzialność społeczną i kierującą się etyką, firmą, która jest i będzie naśladowana jako wzorzec sukcesu. Poprzez wspólne zaangażowanie w etykę tworzymy rynek równych szans. Dzięki temu budujemy zaufanie Klientów i dumę naszych pracowników.

Dostarczamy naszym Klientom i partnerom godziwy zwrot z ich inwestycji poprzez nieustanne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i stałe poprawianie zyskowności.

kultura naszej organizacji

Dotrzymujemy zobowiązań w stosunku do naszych Klientów jak i współpracowników.

WIZJA

EGIDON jest globalną firmą doradczą, która dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych i finansowych, dodaje odwagi naszym Klientom do realizacji projektów, które zmieniają świat na lepsze.

MISJA

Dostarczanie naszym Klientom skutecznych rozwiązań z obszaru doradztwa prawno -finansowego oraz profesjonalnych - najwyższej jakości usług z zakresu upadłości transgranicznej, antywindykacji, optymalizacji podatkowej oraz ochrony majątku.

Osiąganie najlepszych wyników finansowych, zwiększanie efektywności i rentowności dla naszych Klientów i partnerów biznesowych.

Tworzenie Klientom przewagi konkurencyjnej oraz gwarantowanie długofalowego i stabilnego wzrostu.

Edukowanie Klientów do zmiany sposobu myślenia o prowadzonym biznesie w celu większej koncentracji na ochronie już zgromadzonego majątku.

Zwiększanie wartości organizacji poprzez wzmacnianie kapitału ludzkiego przedsiębiorstwa.

Angażowanie najbardziej doświadczonych specjalistów branży finansowo - konsultingowej poprzez stworzenie wyjątkowej kultury pracy i współpracy.

WARTOŚCI

Współpraca
Pracujemy razem osiągając indywidualne i zbiorowe cele.

Przejrzysta i uczciwa postawa
Robimy to co słuszne i zgodne z naszym kodeksem etycznym. Dotrzymujemy zobowiązań w stosunku do naszych Klientów jak i współpracowników.

Efektywność
Jesteśmy nastawieni na rezultaty poparte mierzalnymi faktami i wynikami.

Odwaga
Nie boimy się podejmować trudnych i odpowiedzialnych decyzji.

Odpowiedzialność
Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania, zarówno za sposób realizacji, jak i efekty naszej pracy, mierzone wartością jaką wnosimy do biznesu naszych Klientów.

Dążenie do doskonałości
Przekraczamy oczekiwania naszych pracowników i Klientów. Doświadczenie biznesowe zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam pełnić rolę kompetentnego i przyjaznego doradcy.

Innowacyjność
Zawsze znajdujemy nieszablonowe rozwiązania problemów z jakimi przychodzą do nas Klienci. Zwiększamy w ten sposób potencjał i wartość firmy.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.