KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY

kim-jestesmy

Jesteśmy specjalistyczną firmą konsultingową, która już od ponad 8 lat pomaga Polakom oraz innym obywatelom Unii Europejskiej skutecznie ograniczać ryzyko finansowe w biznesie. Oferujemy też kompleksowe, bardzo skuteczne rozwiązania, pomagające wydostać się z niemożliwej do spłacenia pętli długów.

Jesteśmy Polsko-Brytyjską grupą doradczą, działającą na międzynarodowym rynku, oferującą w pełni legalne rozwiązania finansowo-prawne skierowane zarówno do biznesu, jak i osób prywatnych. Choć na co dzień poruszamy się wśród norm prawnych, przepisów i dyrektyw, nadrzędnym celem wszystkich naszych działań jest praca na rzecz godności człowieka – prawa do spokojnego życia oraz skutecznego wydobycia się z koszmaru niemożliwych do spłacenia długów.

Nasz zespół składa się z prawników oraz doświadczonych doradców, którzy wszystkie swoje kompetencje skupili wokół tematyki oddłużania oraz optymalizacji ryzyka w biznesie. Pracują dla nas także najlepsi specjaliści od coachingu i wsparcia psychologicznego. Pomagamy nie tylko wydostać się z długów, ale również otrząsnąć się z traumy, jaką bez wątpienia są poważne problemy finansowe.

EGIDON jest jednym z wiodących ekspertów na rynku doradztwa gospodarczego.

Znamy i stosujemy europejskie normy prawne, wyjątkowo przyjazne konsumentom.
Przez szereg lat wypracowaliśmy skuteczne i w pełni bezpieczne metody działania.

Do tej pory tego typu usługi były dostępne jedynie dla największych firm i korporacji.
Staramy się, aby teraz były one w zasięgu każdego, kto jest na tyle świadomy, by z nich skorzystać.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasze podejście do prowadzenia biznesu oraz polityka kadrowa stawiana jest jako wzór i dobra praktyka dla innych instytucji.

W ogólnopolskich konkursach otrzymaliśmy m.in. wyróżnienie i tytuł „Dobrego Pracodawcy” oraz tytuł „Jestem Elastycznym Pracodawcą”, znajdując się w gronie takich firm jak m.in. Nivea Polska, IBM Polska, Hewlett-Packard Polska oraz Ikea Group.

logo3
nagrody

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.