DORADZTWO GOSPODARCZE

DORADZTWO GOSPODARCZE

doradztwo gospodarcze

Problemy finansowe i długi wywodzą się najczęściej z braku odpowiedniej wiedzy dotyczącej optymalizacji ryzyka w firmie. Szkoły biznesu, mentorzy i ludzie sukcesu uczą nas zdobywania i pomnażania pieniędzy. Niestety często brakuje wiedzy na temat tego, jak zabezpieczyć nasz ciężko zarobiony kapitał.

EGIDON oferuje doradztwo w zakresie funkcjonowania firmy oraz efektywnego zarządzania organizacją. Przeprowadzając „miękki” audyt w Państwa firmie, możemy dokładnie określić, jakiego typu zmiany pomogą w większej efektywności pracy oraz marginalizacji ryzyka w prowadzonym przez Was biznesie.

Nasi doradcy pomogą opracować odpowiednie procesy zarządzania oraz standardy komunikacji i delegowania zadań.

Wprowadzone zmiany nie tylko poprawią efektywność pracy, ale również przełożą się na wypracowanie nowych, perspektywicznych dróg rozwoju. Dla firm rozpoczynających działalność (tzw. start-upy) jesteśmy w stanie zbudować od podstaw struktury firmy i wdrożyć efektywne metody zarządzania.

Praktyczna wiedza z zakresu prawa międzynarodowego oraz doświadczenie w otwieraniu i prowadzeniu zagranicznych spółek pozwalają oferować naszym Klientom wyjątkowe i bardzo korzystne rozwiązania. Dotyczą one m.in. optymalizacji podatkowej oraz pełnego zabezpieczenia majątku spółki. Ofertę i poziom naszych usług można porównać do konsultingu dedykowanego największym światowym korporacjom. Z tą różnicą, że mogą z niego korzystać firmy, których do tej pory nie było stać na tego typu obsługę.

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Temat
Miejscowość (wymagane)
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.