ANTYWINDYKACJA

ANTYWINDYKACJA

antywindykacja

Osoby, które wpadły w pętlę długów, mają często poczucie zagubienia, czują, że cały świat się od nich odwrócił. Może się wtedy wydawać, że jedynie wierzyciele i komornicy wykazują żywe zainteresowanie tym, co się u nas dzieje. Ich działania wzmacniają frustrację i stres, które w żaden sposób nie pomagają rozwiązywać piętrzących się problemów.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest skorzystanie z usługi antywindykacji, którą oferuje EGIDON.

Kontakt z EGIDON to pierwszy krok w kierunku zrzucenia z siebie ogromnego ciężaru, jakim jest życie w długach.

Stajemy po stronie dłużnika, przez cały czas będąc na straży jego interesów. Dbamy o to, by wszystkie jego prawa, z których często dłużnik nawet nie zdaje sobie sprawy, były w pełni honorowane. Starannie weryfikujemy czy kroki podejmowane przez firmy windykacyjne prowadzone są zgodnie z obowiązującym prawem. Natychmiast reagujemy na wszelkie nadużycia ze strony komorników i innych instytucji. Przez cały czas jesteśmy tarczą ochronną, zapewniając wszelkie wsparcie, jakiego oczekują od nas Klienci. Nasi doradcy, tam gdzie to tylko możliwe, wyręczają dłużnika w kontaktach z firmą windykacyjną, odbierając natarczywe telefony i odpisując na pisma. Zapobiegamy samowolom komorniczym, dokładnie instruując naszych Klientów o przysługujących im prawach. Dbamy o to, by uniknęli oni wszelkich błędów i pułapek prawnych, które na nich czyhają.

Nasi doradcy dokonują audytu sytuacji dłużnika, doradzając mu, jakie kroki powinny zostać podjęte w celu pozbycia się długu czy też rozłożenia go na dogodne raty. Pomagamy naszym Klientom w mediacjach z wierzycielami, redukcjach zadłużenia, a także jego restrukturyzacji. Osobom, które wyjechały z kraju, świadczymy pomoc w ustaleniu całości zadłużenia i doradzamy działania, ułatwiające najlepszą pozycję negocjacyjną ze wszystkimi wierzycielami.

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Temat
Miejscowość (wymagane)
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie.