ADAM DYBZA COMPANY DIRECTOR

ADAM DYBZA COMPANY DIRECTOR

Adam Dybza
Company Director

Adam Dybza jest głównym udziałowcem i współzałożycielem EGIDON Group. W ramach organizacji udziela konsultacji, prowadzi działalność edukacyjną i badawczą w zakresie strategii wyjścia z długów w oparciu o prawo międzynarodowe. Opracowuje również dla przedsiębiorców strategię zabezpieczenia ich majątku na wypadek niewypłacalności.

Ma 16 letnie doświadczenie w finansach i inwestycjach. Przeprowadził ponad 6400 godzin konsultacji. Przed działalnością w EGIDON Group, pracował w firmach inwestycyjnych, doradztwa finansowego, pośrednictwa nieruchomości oraz ubezpieczeniowych: Swift Trade, OSTC, Expander, Finamo, CapitalPro, AEGON, Ober-Haus.

Ostatnie 9 lat przeznaczył na rozwijanie swoich firm w Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii, budując biznes online, oparty na dostarczaniu naszym Klientom unikalnych rozwiązań z zakresu: międzynarodowej strategii wyjścia z długów i ochrony majątku. Poznał przy tym specyfikę prowadzenia biznesu w tych 3 krajach.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w inwestowaniu na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów na takich giełdach jak NYSE, NASDAQ, London Stock Exchange, Warsaw Stock Exchange oraz na FOREX. Pracując jako Day Trader w kanadyjskiej spółce Swift Trade Inc. jego dzienne obroty na giełdach amerykańskich osiągały poziom ponad 105 mln USD, realizując w ciągu 1 sesji giełdowej ponad 120 transakcji.

Założyciel Instytutu Edukacji Finansowej.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Masz pytania? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.